Zapraszamy Was do słuchania naszego radia - nie znajdziecie drugiego takiego w Internecie. Niepowtarzalny klimat, muzyka i Słowo Boże głoszone przez wielu pastorów z całego świata - Tylko w radiu kościoła Misja Łaski w Warszawie serwujemy to, co lubisz! Mamy nadzieje, ze bedziemy się spotykać w eterze z Tobą jak najczęściej!
 
 


Radio Kościoła Misja Łaski w Warszawie

 

UWAGA! Jeśli nie możesz być z nami na Konferencji Kościoła MISJA ŁASKI w Mrze?ynie, to i tak możesz słuchać wszystkich wykładów na żywo!!! Wystarczy w godzinach sesji włączyć nasze radio internetowe - będziemy nadawać na żywo prosto z Mrze?yna!!!

Witamy wszystkich, którzy kochają Jezusa

Możesz Nas słuchać całą dobę. Tutaj znajdziesz Słowo Boże oraz muzykę chrześcijańską. Kazania nadajemy co godzinę, a pomiędzy nimi zapraszamy do słuchania muzyki nagranej w naszym Kościele. W miarę uzyskiwania pozwoleń, będziemy puszczać muzykę różnych wykonawców chrześcijańskich z całego świata - prosimy o modlitwę w tej sprawie.

Proszę kliknąć w link aby rozpocząć słuchanie: słuchaj >

Wszystkich zainteresowanych słuchaczy rozwojem Naszego Radia zapraszamy do wymiany spostrzeżeń z nami. Bardzo chętnie przyjmujemy uwagi, propozycje i pomysły na rozwój tego narzędzia ewangelizacji. Piszcie na Nasz adres E-mail. Zapraszamy także do naszego Kościoła w Warszawie.

napisz do nas >

 

By słuchać radia, potrzebujesz programu typu WINAMP. Jeżeli nie posiadasz takiego, to możesz go ściągnąc bezpłatnie ze strony producenta, kliknij na logo: